Databáze českého amatérského divadla

Ročníky přehlídek: Bechyně, Faustování

Přehlídka: Bechyně, Faustování, NP
Ročník: 19
Rok: 2010
Začátek: 24.9.2010
Konec: 26.9.2010
Faustování je tvůrčí dílna (nejen) loutkového divadla - tentokrát na téma CESTA.

Víkendová inspirativní dílna, která je určena všem, koho zajímá nejen divadlo loutkové, ale také divadlo výtvarné či předmětné. Divadlo jako metafora a divadelní experiment.

Pořadatelem je Kulturní středisko města Bechyně za odborné spolupráce NIPOS ARTAMA.

V té letošní dílně půjdeme hned po dvou cestách:
Ta první se bude týkat předmětů, materiálů, prostředí, ale také loutek a výtvarných experimentů - po této cestě vás povede známý loutkář, performer i mystifikátor Josef Brůček.
Na druhé cestě vás bude provázet zvuk a hudba - POZOR – tato cesta není určena hudebníkům a muzikantům (i když vyloučeni samozřejmě nejsou), ale zájemcům o divadlo zvuku, atmosféry, pocitu, ale také nečekaných významů a souvislostí - průvodcem vám bude Štěpán Filcík.
Lektoři:
BRŮČEK, Josef
FILCÍK, Štěpán
Bibliografie:
Propozice na adrese http://old.amaterskascena.cz/download/1279727479.doc

Související Organizace

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':