Databáze českého amatérského divadla

Ročníky přehlídek: Praha-Zbraslav, Kaškova Zbraslav

Přehlídka: Praha-Zbraslav, Kaškova Zbraslav, NP a ObP
Ročník: 13
Rok: 2007
Kaškova Zbraslav 2007 - národní soutěž jednoaktových her.

Amatérská divadelní asociace a Svaz českých divadelních ochotníků vyhlašují soutěž a národní přehlídku jednoaktových her pro amatérské divadelní soubory pod tradičním názvem Kaškova Zbraslav 2007.

Soutěž je v lichých letech vyhlašována jako Kaškova Zbraslav s národní přehlídkou ve Zbraslavi a gescí Amatérské divadelní asociace, v sudých letech pak jako Memoriál Ladislava Lhoty s národní přehlídkou v Holicích a gescí Svazu českých divadelních ochotníků.
Gestoři mohou organizačně-technickým provedením národního kola přehlídky pověřit jinou právnickou osobu (divadelní soubor, kulturní dům apod.).

V roce 2007 je gestorem národní přehlídky Amatérská divadelní asociace, partnerem Svaz českých divadelních ochotníků, organizačně-technickým subjektem národního kola je D. S. Monde, spolupracující organizací je Zbraslavská kulturní společnost.

Související Pojmy

Související Obrázky

Chocerady, Kocábka, Šmajchle, 2007
Plzeň, Máňa v županu, Slečna od Maxima, 2007


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Chocerady, Kocábka, Šmajchle, 2007
Plzeň, Máňa v županu, Slečna od Maxima, 2007