Databáze českého amatérského divadla

Ročníky přehlídek: Ostrava, Setkání

Přehlídka: Ostrava, Setkání divadel a lidí
Ročník: 5
Rok: 1992
Začátek: 30.5.1992
Pozor! V tomto případě (zatím jediný případ v zaznamenaných přehlídkách) označení "ročník", které je generováno automaticky, označuje "pořadí" přehlídky. Byla neoficiální a v některých letech se (z radosti a chuti pořadatelů) uskutečnila 2x.
Bibliografie:
RYCHECKÝ, Alexander: Stručná zpráva o 5. setkání dětských i dospělejších divadelních souborů v Ostravě 30. května 1992. Loutkář, roč. 42, č. 8, 7.8.1992, s. 188 - 189. Informativní článek jednoho z organizátorů (a vedoucího pořadatelského souboru Dividlo Ostrava) přehlídky dětských
divadelních souborů o Setkání dětských a dospělejších divadelních souborů v Ostravě popisuje způsob organizace festivalu a jmenuje jednotlivé účastníky.

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':