Databáze českého amatérského divadla

Ročníky přehlídek: Žebrák, Erbenův Žebrák

Přehlídka: Žebrák, Erbenův Žebrák (Středočeský kraj)
Ročník: 38
Rok: 2005
Začátek: 5.11.2005
Konec: 10.12.2005
Erbenův Žebrák, nesoutěžní přehlídka amatérských divadelních souborů.

ŽEBRÁK (1900 obyv., okres Beroun): Již 38. ročník divadelní přehlídky nazvané Erbenův Žebrák byl zahájen 5.11.2005 vystoupením domácího souboru. V dalších termínech až do 10.12. se představily také divadelní soubory z Mýta, Dobrovice a Miletína. Místní Divadelní soubor K.J. Erbena vystoupil v rámci programu přehlídky ještě několikrát, v jednom případě to byl také jeho dětský soubor, který spolu s místní školou nastudoval pohádkovou hru. (Podbrdské listy, č.19, 2005)
Účast souborů:
Žebrák, DS Erben,

Mýto,

Dobrovice,

Miletín,

Žebrák, DDS DS Erben spolu se ZŠ
Bibliografie:
ŽEBRÁK: Přehlídka amatérských divadelních souborů - 2005. AS 2006, č. 1, s. 49, Zprávičky. (Podrbrdské listy, č. 19, 2005).

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':