Databáze českého amatérského divadla

Přehlídky: Praha-Hostivař, Pražský Tajtrlík, KP LD (kraj Praha)

Přehlídka loutkářských souborů s postupem na CP LCH v prostorách Divadélka Frydolín, Švehlova sokolovna – Praha Hostivař, U Branek 674.

(Druhá pražská přehlídka loutkářských souborů. První je: Praha, Festival loutkářů, KP)

Přehlídku jsme se rozhodli uspořádat z důvodu krize v pražském amatérském loutkářství a chtěli jsme ji pomoci touto cestou překonat. V roce 2004 Prahu nezastupovalo na celonárodní přehlídce "Loutkářská Chrudim" ani jedno loutkové divadlo.
Přehlídka je určena pro tradiční i netradiční amatérská loutková divadla všech věkových kategorií, určená dětem i dospělím, experimentální i studiová představení.
Na základě přihlášek je sestaven program přehlídky. Představení probíhají v sále divadélka Frydolín ve Švehlově sokolovně. Odborní lektoři provedou rozborový seminář a výběr představení pro Loutkářskou Chrudim. Loutkáři se zde mohou sejít, pobýt pár dnů, shlédnout jiná představení, vyslechnout mínění poroty a vyměnit si zkušenosti.

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':