Databáze českého amatérského divadla

Přehlídky: Brno, Láska není imaginace

Setkání křesťanských pantomimických skupin a neverbálního divadla
LÁSKA NENÍ IMAGINACE

Pod záštitou KŘESŤANSKÉ MISIJNÍ SPOLEČNOSTI pořádá Genest, volné sdružení divadelníků pod vedením Petra Dlouhého ve spolupráci s Klubem přátel umění v ČR.

První ročník se uskutečnil v Liberci v podstatě pouze jako setkání několika pantomimických skupin. Během tohoto setkání jasně vyplynula potřeba a touha po dalším technickém a uměleckém růstu, potřeba učitelů ochotných podělit se o své zkušenosti.
Od dalších ročníků tak přibyl i rozměr vyučovací, který se stále rozvíjí a zkvalitňuje, zdokonaluje, přesto se snažíme, aby se nevytratil rozměr setkání a poznání jednotlivých účastníků a tak se snažíme o vytvoření dostatečného prostoru pro vzájemné poznání a předání si zkušeností mezi jednotlivými účastníky. Během let se konference rozšířila i o tanečníky. V minulých letech jsme se ji pokusili rozšířit i o dramatickou část, kterou však v letošním roce nezopakujeme.

Související Pojmy

Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':