Databáze českého amatérského divadla

Osobnosti: PÍSAŘÍK, Martin

Datum narození: 1.7.1979
Místo narození: Praha
Martin Písařík je český televizní a divadelní herec, dabér a moderátor. V deseti letech začal hrát v amatérském divadle Radar. Poté, co vystudoval hudebně-dramatickou školu dostal pozvání Petra Lébla do Divadla Na zábradlí, kde nastudoval hlavní roli ve hře Plukovník Pták a to jej dostalo mezi známé divadelní herce. Od roku 1999 účinkuje v divadle ABC, hraje ale i na jinde: stále v divadle Radar, Ta Fantastika, v Divadle Broadway, Rubínu i v Městském divadle Most.
První roli ve filmu získal jako mladý chlapec ve filmu Městem chodí Mikuláš, kde si zahrál vedlejší roli Mikuláše Arnošta. V současné době se již jako známý herec vystupuje také jako kytarista a skladatel ve vlastní skupině Bojkot Production. Většina lidí si ho spojí se seriálem Ordinace v růžové zahradě jako doktora Všetečku nebo s filmem Ro(c)k podvraťáků, kde hrál své nejslavnější role.
Vystupuje také jako kytarista a skladatel ve vlastní skupině Bojkot Production.

Člen divadelního souboru Ty-já-tr Praha, působícího v Divadle Radar.

Související Obrázky

Kurz praktické režie IPOS-ARTAMA Praha 1999-2002, Vysoké nad Jizerou 2000


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Kurz praktické režie IPOS-ARTAMA Praha 1999-2002, Vysoké nad Jizerou 2000