Databáze českého amatérského divadla

Osobnosti: CISOVSKÁ, Hana, PhDr., Ph.D., Ostrava

Z Ostravy, odbornice v oblasti dramatické výchovy, mezilidské komunikace, zejména pedagogické komunikace, peda­gog dra­ma­tické výchovy Katedry peda­go­giky pri­már­ního a alter­na­tiv­ního vzdě­lá­vání Peda­go­gické fakulty Ost­rav­ské uni­ver­zity.

Pedagog, lektor, trenér komunikat. dovedností, dramaterapeut.
V minulosti vedoucí učňovských divadelních souborů a učitelka ZUŠ - Vedla amatérský divadelní soubor na SOU Vítkovice, působila jako pedagog na ZUŠ v Odrách, Střední škole Zdeňka Matějčka v Ostravě - Porubě, Janáčkově konzervatoři v Ostravě, zabývala se dramaterapií v komunitě pro léčbu drogových závislostí.
V současnosti působí na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity v Ostravě jako odborný asistent a pedagog připravující budoucí učitele, vychovatele a speciální pedagogy v oblasti dramatické výchovy, osobnostně sociální výchovy a komunikativních dovedností.

Související Ročníky přehlídek

Související Obrázky

Svitavy, CP Dětská scéna 2012, tematické semináře
Svitavy, CP Dětská scéna 2014, porota
Svitavy, CP Dětská scéna 2014, porota


Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
Svitavy, CP Dětská scéna 2014, porota
Svitavy, CP Dětská scéna 2012, tematické semináře
Svitavy, CP Dětská scéna 2014, porota