Databáze českého amatérského divadla

Novinky: antré a Divadelní kurýr přinášejí novinky i ohlédnutí z oblasti ochotnického/amatérského divadelního dění. Antré formou streamovaných rozhovorů, které lze sledovat v audiovizuální podobě, Divadelní kurýr formou podcastů pořizovaných jako zvukové záznamy. Na obě média se dostanete jednoduše kliknutím na příslušný banner umístěný v oddílu PARTNEŘI.

Antré připravuje a provozuje Volné sdružení východočeských divadelníků. Na stánkách https://www.vsvd.cz/antre/ lze vyhledat i písemné záznamy streamů. Divadelní kurýr je dílem Petra Matouška a Divadýlka na dlani v Mladé Boleslavi.
Podobnou aktivitu jako mladoboleslavští vyvíjí Ochotnický spolek Žumpa v Nučicích, jejich podcasty nazvané Ochotníci na vlnách naleznete na webových stránkách na adrese http://www.divadlozumpa.cz/ochotnici-na-vlnach/.
Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':