1961 - vznik literárně dramatického oboru LŠU. Zabývá se dramatickou průpravou, základy slovesné tvorby, prací s loutkou, hudebně hlasovou průpravou, souborovou činností a také individuální přípravou ke studiu na uměleckých školách. Nejtalentovanější žáci pak mají možnost vstoupit do souboru Malá scéna.
Divadelní soubor MALÁ SCÉNA vznikl v roce 1969 při literárně-dramatickém oboru na tehdejší Lidové škole umění ve Zlíně. Prvních 20 let činnosti souboru je spjato se jmény manželů Navrátilových. Tito Malou scénu založili a otevřeli jí cestu na nejrůznější festivaly a také do světa.
Žáci školy nezůstávali členy jen jednu sezónu a tak se utvořil soubor, který mnohdy fungoval na úrovni profesionálního divadla.
A tak vznikl profesionální soubor Divadlo Scéna, který vzešel ze souboru Malá scéna (adresa: http://www.divadloscena.cz/).
1969 - Ján Romanovský: Zvířátka a hastrman, r. Ant. Navrátil, Jan Malík: Míček Flíček, r. Ant. Navrátil, Petr Botík: Čertovské pohádky, r. Ant. Navrátil.
1970 - Saša Lichý: Kouzelná lampa Aladinova, r. Antonín Navrátil. Účast na přehlídce DDS v Uherském Brodě. Účast na Luhačovickém klasobraní.
1970 - Josef Čapek: O pejskovi a kočičce, r. Ant. Navrátil.
1970 - Karel Havlíček Borovský: Křest svatého Vladimíra a Král Lávra, r. Mario Hamáček.
1970 - V. Novák a S. Oubram: Strašidlo Bublifuk, r. Ant. Navrátil.
1970 - Karel Semerád: Kocour v botách, r. Ant. Navrátil.
1970 - Vojtěch Cinybulk: Ostrov splněných přání, r. Ivan Pánik. 22.-27. 6. - 1. přehlídka inscenací MS PKO.
1970 - Josef Čapek: Jak si pejsek roztrhl kaťata, r. Jiří Skřivánek, Kamil Horák: Perníková chaloupka, r. Ant. Navrátil.
1971 - Jiří Skřivánek: Dvě princezny, r. J. Skřivánek, Josef Kainar: Zlatovláska, r. Ant. Navrátil.
1972 Bylo adaptováno bývalé městské divadlo, a soubor tak získal vlastní jeviště. Antonín Navrátil s Anežkou Navrátilovou a Věrou Novákovou zde vytvořili novou koncepci výuky. Spoluzřizovatelem souboru byl Park kultury a oddechu, později Okresní kulturní středisko, repertoár sahal od pohádek přes jevištní adaptace folklorního materiálu až po díla světových klasiků, několik inscenací natočila i televize.
1973 - Gernot Schulze: Čertovy zlaté vlasy, r. Ant. Navrátil; Petr Botík: Docela obyčejná strašidla, r. Ant. Navrátil;
Saša Lichý: Laťka, r. Ant. Navrátil; Petr Botík: Čert a švec, r. Ant. Navrátil.
1974 - scénické pásmo Čest rudé vlajce, r. Ant. Navrátil; Bedřich Svatoš: Sůl nad zlato, r. Ant. Navrátil.
1975 - Alexandr Chmelík: Můj přítel Kolja, r. Ant. Navrátil; Zdeněk Skořepa, Šípková Růženka, r. Ant. Navrátil
1976 - Jaroslav Bařinka, Petr Botík: Smrť na hrušce, r. Ant. Navrátil, hlavní cena na V. festivalu mladého amatérského divadla v Poděbradech, ceny na 47. Jiráskově Hronově 1977; pásmo poezie Květy naší země, r. Ant. Navrátil; pantomima Klauniády, r. Ant. Navrátil.
1976 22.-23. listopadu zájezd do Maďarska.
1977 - Josef Dvořák: dětská opera Zvířátka a hastrman, r. Ant. Navrátil; Vladimír Majakovskij: Vladimír Iljič Lenin, r. Ant. Navrátil; Jevgenij Švarc: Mořský car, r. Ant. Navrátil.
1978 - Carlo Gozzi: Král jelenem, r. Ant. Navrátil. Účast na Jihomoravském festivalu, Němčice nad Hanou - cena za režii (Antonín Navrátil), cena za herecký výkon (Dušan Hřebíček). Účast na 49. Jiráskově Hronově 1979; Alois Mikulka: Pohádky I. - O bílé kočičí princezně a O chechtavém mraveništi, r. Ant. Navrátil, účast na celostátní přehlídce dětských souborů Kaplické divadelní léto 1979; Alois Mikulka: Pohádky II. - O bílé kočičí princezně a O chechtavém mraveništi, r. Ant. Navrátil. 5.-9. května zájezd do NDR a 13.-25. června do Velké Británie na Greenwich festival v Londýně. 8. - 13. února 2. přehlídka inscenací MS PKO a LŠU.
1979 – William Shakespeare: Romeo a Julie, r. Ant. Navrátil, účast na festivalu Zamosczké divadelní léto v Polsku, pásmo černošské poezie Vlny, r. Ant. Navrátil. 23. - 28. dubna 3. přehlídka inscenací MS PKO a LŠU.
1980 - Petr Botík: O kuruckéj vojně, r. A. Navrátil, ceny na mezikrajové přehlídce národní soutěže amatérských souborů v Úpici 1980, ceny na 50. Jiráskově Hronově; Kamil Horák: Perníková chaloupka, r. A. Navrátil, zájezd do Velké Británie 1981. Účast na KP divadelních a loutkářských souborů, Třebíč - 1. místo ve své kategorii.
1981 - J. Verne, P. Botík: Cesta kolem světa za 80 dní, r. A. Navrátil; Gyula Urbán: Bleděmodrý Petr, r. A. Navrátil; Alexej Arbuzov: Irkutská historie, r. A. Navrátil, účast KP, ceny na IX. přehlídce ruských a sovětských her ve Svitavách a na 51. Jiráskově Hronově, 1982 Irkutská historie účast na ObP Tylova Kutná Hora; Josef Kainar: Zlatovláska, r. A. Navrátil.
1982 - William Shakespeare: Romeo a Julie, r. A. Navrátil, obnovená premiéra, účast na okresní divadelní přehlídce v Kloboukách, cena na festivalu současné divadelní tvorby v Úpici; František Hrubín: Pohádky ze Špalíčku, r. A. Navrátil; Jan Jílek: Dlouhý, Široký a Bystrozraký, r. A. Navrátil.
1983 - Milan Calábek: Krásná Františka, r. A. Navrátil, ceny na festivalech v Blansku, účast na NP Divadelní Máj, Krnov, Spišské Nové Vsi a 53. Jiráskově Hronově, zájezd do Velké Británie; František Langer: Pivoda, vodník pod vyšehradskou skálou, r. A. Navrátil; Karel Čapek: O pejskovi a kočičce, r. A. Navrátil.
1984 - František Langer: Pivoda, vodník pod vyšehradskou skálou, r. Antonín Navrátil. Účast na KF divadelních souborů hrajících pro děti, Třebíč.
1984 - Milan Calábek: Krásná Františka, r. A. Navrátil. Účast na ObP Divadelní červen, Lysá nad Labem.
1984 - Bertold Brecht: Výjimka a pravidlo, r. A. Navrátil, ceny na festivalech v Úpici, Lysé nad Labem, Blansku, Luhačovicích a Poděbradech; H. Ch. Andersen: Sněhová královna, r. A. Navrátilová.
1985 - Ivan Taller a Petr Kotík: Komédyje o chytrosti, r. Antonín Navrátil. Účast na KP Blanenská dílna, Blansko - diplom za rozvíjení lidových tradic.
1985 - I. Taler a P. Botík: Komédyje o chytrosti, r. A. Navrátil, účast na KP; Byl lásky čas, r. A. Navrátil; B. Stoker M. Mašek: Experiment Drákula, r. M. Mašek; Alois Mikulka: O Smolíčkovi a Hastrmaní princeznička, r. A. Navrátilová, účast na KP, 1986 Zlaté slunce v Uherském Brodě,
1987 účast na NP dětských souborů v Kaplici.
1986 - P. A. Breal: Husaři, r. A. Navrátilová; Jarmila Hanzálková: O princezně, která si neuměla hrát, r. A. Navrátilová. V březnu zorganizoval soubor na své půdě školení dramatické výchovy, kterého se jako host zúčastnil soubor LŠU Bratislava.
1987 - M. S. Makarenko: Začínáme žít, r. A. Navrátilová. Účast na NP Svitavy j.h. Účast na Krajském festivalu, Němčice nad Hanou - host přehlídky.
1987 - Richard Nash: Děvčaty z Brook-Walley, r. A. Navrátilová; Jordan Radičkov: My vrabčáci, r. A. Navrátilová; Jan Pinčevský: Čapí mládě, r. A. Navrátilová. Soubor se zúčastnil Jiráskova Hronova s hrou Carla Gozziho Král Jelenem. V dubnu se konala přehlídka inscenací Malé scény. Zúčastnili se také pozorovatelé z Británie, NDR a PLR a jako host soubor LŠU z Olomouce.
1987 - Richard Nash: Děvčata z Brook Valey, r. A. Navrátilová. Účast na NP Divadelní Máj, Krnov místo neuskutečněné účasti souboru SZK Svit.
1988 - Anežka Navrátilová: Janek Zbranků. Účast na KP amatérských divadelních souborů, Blansko - cena Liboru Zemanovi za mladfý talent. Soubor měl 50 členů, vedoucí Anežka Navrátilová. Reciproční zájezd na Dny srbského pionýrského divadla do Budyšína.
1989 - Tibor Déry (pseudonym P. Dostála): Popfestival, r. A. Navrátilová, účast na KP v Blansku; O. Hofman: Lucie a zázraky, r. A. Navrátilová; Jaroslav Bařinka: Ondráš z Janovic, r. A. Navrátilová. V dubnu oslavil soubor 20 let přehlídkou vlastní tvorby. Hosté z NDR, PLR a Velké Británie.
1989 - Tibor Déry: Popfestival. Účast na Divadelní máj, Krnov - cena diváka, cena za režii (Anežka Navrátilová), cena za scénu a kostýmy, cena za generační výpověď.
1990 - Dagmar a Václav Martincovi: Kniha džungle, r. Anežka Navrátilová; Pavel Dostál: Výtečníci, r. A. Navrátilová; Hana Januszewska: Malý tygr, r. A. Navrátilová.
1991 - Malá scéna, Pavel Dostál: Výtečníci. Účast na CP Divadelní máj, Krnov - vítěz DMK, anketa diváka, cena diváka, čestné uznání za účast.
1991 - Mark Twain a Jiří Kroc: Princ a chuďas, r. A. Navrátilová; Jan Karafiát: Broučci, r. A. Navrátilová.
1992 - Jaroslav Foglar: Rychlé šípy, r. A. Navrátilová; Johann Wolfgang Goethe: Faust, r. A. Navrátilová.
1992 - Johann Wolfgang Goethe: Faust, r. A. Navrátilová. Účast na CP Divadelní máj, Krnov - vítěz DMK, cena diváka, cena za herecký výkon Michal Žáček, Martin Mráz a Kateřina Šobáňová.
1993 - Dagmar Martincová: Malá mořská víla, r. A. Martincová. Soubor od tohoto roku vedla Anežka Navrátilová. V divadle Malá scéna působil soubor Malé scény, alternativní divadlo Tvůrčí skupina Medomet, skupina bývalých žáků Malé scény ZAZÁDY, soubor Povidlo a loutkoherecký soubor. Ve třetím desetiletí souboru nástup nových mladých režisérů, tím se také změnil rukopis uváděných představení.
1993 - Jaroslav Žák-Zdeněk Pošíval: Študáci a kantoři. Účast na Divadelní máj, Krnov.
1994 - Vladimír Renčn: Nejkrásnější válka, r. A. Navrátilová; Anežka Navrátilová: Retrospektiva, r. A. Navrátilová; Tibor Déry: Popfestival, r. A. Navrátilová. Do roku 1994 odehrál soubor MS 72 premiér, 845 představení a uspořádal 10 přehlídek inscenací.
1995 -Jiří Aplt: Robin Hood, r. A. Navrátilová; Jean Paul Sartre: S vyloučením veřejnosti, r. Petr Nýdrle.
1996 - Blanka Jiroušková: Tři rubíny, r. A. Navrátilová; Jan Kopecký: Komedie o Anežce, královně Siciliánské, r. A. Navrátilová; Svatopluk Nejedlý: Koza Róza, r. Karel Štefl; Jean Genet: Služky, r. Petr Nýdrle; Legenda o svaté Lucii, r. Hanzel; Zákon a řád, r. Matthew Osborn a Nicholas Pilton.
1996 - Blanka Jiroušková: Tři rubíny, r. A. Navrátilová; Jan Kopecký: Komedie o Anežce, královně Siciliánské, r. A. Navrátilová. Účast na Divadelní máj, Krnov - obě představení.
1997 - Oscar Wilde: Jak je důležité míti Filipa, r. P. Nýdrle Jean-Louis Dabadie a Jerôme Savary: Mušketýři ze IV. B., r. A. Navrátilová, účast Hanácký div. máj - cena za inscenaci, nominace na NP Popelka Rakovník a cena dětské poroty; Tomáš Pěkný: Havrane z kamene..., r. A. Navrátilová, účast Hanácký div. máj, doporučení na NP Popelka Rakovník; Anton Pavlovič Čechov: Racek, r. P. Nýdrle; Gilgameš, r. Hanzel; Malá myška, r. Hanzel; Tříkrálová hra z Rosic, r. Markéta Pavlištíková.
1997 - Milada Mašatová: Nápad myšky Terezky, r. V. a M. Kopečtí. Účast na přehlídce vyspělých DS, XXVI. Symposion, Třebechovice.
1998 - Jaroslav Vostrý: Tři v tom, účast KP Kojetín, Napajedla - vitěz 41. ročníku; Jean Anouilh: Médea, r. P. Nýdrle; Ladislav Talaša: Vlčí pohádka, r. Karel Štefl; Milada Mašatová: O zlé koze aneb Nápad myšky Terezky, r. Markéta Pavlištíková; Láslo Gyurkó: Elektro, má lásko, r. P. Nýdrle, účast na KP Kojetín, 3. místo, cena za dramaturgii a režii, cena za herecký výkon Vendula Marková; Živé jesličky, r. M. Pavlištíková.
1999 - Michail Bulgakov: Psí srdce, r. Hanzel.
1999 - Hanzel podle indidcké pohádky: Malá myška, r. Hanzel. Účast na Hanáckém div. máji, Němčice nad Hanou.
2000 - Thomas Bernhard: Ritter, Dene, Voss, r. Petr Nýdrle, účast na KP v Kojetíně,doporučení k výběru na ŠP.
2001 - Jan Drda: Hrátky s čertem, r. Petr Nýdrle, účast na KP Pohádkový mlejnek ve Žďáru n. S., KP Kojetín; Thomas Bernhard: Ritter, Denne, Voss, r. Petr Nýdrle, účast Jarní festival Brno, doporučení k postupu na ŠP.
2002 - Neil Simon: Poslední ze žhavých milenců, účast Studénecký Harlekýn; Dům doni Alby, režie Petr Nýdrle, účast na KP Kojetín, nominace na NP Divadelní Třebíč.
2003 - Jean–Paul Dumas: Hřbitov slonů, r. Petr Nýdrle, účast na KP Kojetín, doporučení na NP FEMAD Poděbrady/ Divadelní Třebíč na 1. místě; Obrázky z dívčí školy, účast KP Dětská scéna, DP Veverská Bítýška, kolektivní cena za herecký výkon; Netopýr, taneční představení.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Od 2004 Malá scéna pracovala jako občanské sdružení, hrála pravidelně pro dospělé i dětské diváky. Vedoucí souboru a herečka Renáta Švrčková. Kmenovým režisérem (ne však jediným) Petr Nýdrle.
2004 - Petr Nýdrle: Šepoty a výkřiky (1972), komorní divadelní drama na motivy filmu I. Bergmana, účast na KP Kojetín, druhé místo s doporučením na letošní přehlídku FEMAD Poděbrady / Divadelní Třebíč 2004; Woody, Woody? - komedie, účast Divadelní festival Napajedla, účast Trdloviny, KP Valašské křoví, nominace na NP FEMAD Poděbrady a Divadelní Třebíč, ceny za herecké výkony M. Miklášovi, R. Švrčkoví, ČU M. Dosoudilovi, účast DP Veverská Bítýška.
2004 - na motivy W. Allena zdramatizoval Petr Nýdrle: Woody, Woody…, r. Petr Nýdrle. Účast na KP Valašské křoví, Slavičín, čestné uznání Miroslavu Dosoudilovi za roli Dicka Christie a cena Petru Nýdrlemu za režii, Marku Miklášovi za roli Allana Felixe, Renatě Švrčkové za roli Lindy Christieové a divadlu za inscenaci - nominace na NP FEMAD Poděbrady/ Divadelní Třebíč.
2005 - renesanční komedie na motivy hry Niccoly Machiavelliho: Za kapku Mandragory!, r. Magda Tomečková. Účast na KP Valašské křoví, Slavičín - ČU Janě Pluhařové za roli Sostraty, cena za režii Magdě Tomečkové, Marku Miklášovi v roli Kallimacha a Petru Hubíkovi za roli pátera Timoteje, cena za inscenaci - nominace na NP FEMAD Poděbrady / Divadelní Třebíč.
2005 - Jindřich Plachta: Pučálkovic Amina, r. Jakub Michálek. Účast na KP Valašské křoví, Slavičín - doporučení na NP Popelka, Rakovník..
2005 - Valentin Krasnogorov: Pelikáni v pustině - účast na KP Kojetín, nominace na NP FEMAD Poděbrady/Divadelní Třebíč. Účast na Trdloviny, Vyškov.
2005 - vlastní adaptace poetické prózy Jiřího Trnky Zahrada. Soubor tím vykonal oceněníhodný krok ve své autorské cestě za divadelním tvarem. Očekávané vytvoření jevištního obrazu, metafory se ale nedostavovalo. Problémy byly především v režii. Sympatický a s energií pracující soubor mladých děvčat má na to, aby jejich sdělení nezůstalo v polovině vytčené cesty k cíli. Účast na Trdloviny, Vyškov.
2005 - Pohádka na motivy loutkové hry Bedřicha Svatoně: U nás v Nesvárově aneb Kdo přemůže draka, režie Jana Pluhařová. Účast Trdloviny.
2006 - na motivy loutkové hry Bedřicha Svatoně: U nás v Nesvárově aneb Kdo přemůže draka, r. Jana Pluhařová. Účast na KP Valašské křoví, Slavičín, čestné uznání souboru za inscenaci a cena za hereckou složku - doporučení na NP Popelka Rakovník.
2006 - Martin Sherman: Když tančila..., režie Petr Nýdrle, účast na 14. KP v Kojetíně, postup na Divadelní Třebíč, účast na CP JH.
2006 - Werner Schwab: Lidumor aneb Má játra beze smyslu, režie Jan Leflík, účast KP Valašské křoví, 1. doporučení na CP. 2007 účast CP Divadelní Děčín - doporučení na JH - ČU P. Hubíkovi za roli Hermanna, Petru Nýdrlemu za roli Kovačiče. Účast na JH.
1. prosince stěhování do nově opraveného divadla Malá scéna Zlín.
2006 - jako první premiéra po rekonstrukci v nově otevřené Malé scéně Gogol: Ženitba, režie Jana Pluhařová, účast KP Kojetín – nesoutěžní představení.
2007 - Werner Schwab: Lidumor aneb Má játra beze smyslu, r. Jan Leflík. Účast na KP Valašské křoví, Slavičín, čestné uznání Janu Leflíkovi za režii, cena Petru Hubíkovi za herecký výkon v roli Hermana, Renatě Švrčkové za herecký výkon v roli Paní Vočistcové a souboru za inscenaci - 1. doporučení na CP Divadelní Děčín/Divadelní Třebíč 2007. Účast CP Divadelní Děčín - doporučení na JH.
2007 - N. V. Gogol: Ženitba. Účast na Horákův horácký festival, Moravské Budějovice.
2007 - Patrick Marber: Blízkost v pokusech, r. Petr Nýdrle (diplom za výrazný tvůrčí přístup v práci s amatérskými soubory). Účast KP Kojetín - 1. doporučení na Divadelní Děčín/Třebíč.
2007 - Astrid Lindgrenová/Karel Hoffmann: Pipi Dlouhá punčocha, r. Gustav Řezníček. Účast Hvozdenský měšec. Účast na KP Valašské křoví, Slavičín, čestné uznání Haně Mrázkové a Petru Nýdrle za herecké výkony v roli Lupičů a Strážníků, cena Báře Kocmánkové za herecký výkon v roli Pipi a cena souboru za inscenaci - 1. doporučení na NP Popelka. Účast na Trdlovinky, j.h. Účast NP Popelka. Účast KP Kojetín - nesoutěžní představení.
2008 - Astrid Lindgrenová/Karel Hoffmann: Pipi Dlouhá punčocha, r. Gustav Řezníček. Účast jako nesoutěžní dětské představení na festivalu v Kroměříži.
2008 - D. Gombár: Mezi nebem a ženou, r. Dodo Gombár j. h., účast na přehlídce Divadelní Kojetín - 3. místo, doporučení na 2. místě na CP Divadelní Děčín/Divadelní Třebíč 2008.
2008 - Melissa James Gibsonová: Sic!. Účast na festivalu Kroměříž - Hlavní cena festivalu s přímou nominací na FEMAD Poděbrady, Cena za mužský herecký výkon Dalibor Dufek za roli Franka a Cena za ženský herecký výkon Veronika Krajčová za roli Babety.
2008 - Na motivy Josefa Čapka: Pejsek a kočička trochu jinak, účast Hvozdenský měšec, cena za nejlepší inscenaci - cena za nejlepší mužský herecký výkon Dalibor Dufek za roli Pejska. Účast KP Valašské křoví, Slavičín.
2008 - Alexandr Stroganov: Ornitologie. Účast KP Valašské křoví, Slavičín - doporučení na CP experimentujícího divadla Šrámkův Písek 2008, cena Petru Nýdrlemu za herecký výkon, čestná uznání Petru Hubíkovi a Martě Bačíkové za herecký výkon.
2008 - Soňa Ferancová, Peter Pavlac: Horká linka aneb Manželská revue, r. Petr Nýdrle. Účast KP Hoblík - Mumraj, Hodonín - nominace na NP Divadelní Třebíč & Divadelní Děčín. Účast na FEMAD Poděbrady.
2008 - Fráňa Šrámek: Stříbrný vítr, r. Jan Leflík. Účast KP Karolinka - čestné uznání Petru Hubíkovi za roli Jana Ratkina.
2009 - Melissa James Gibsonová: Sic!. Účast na ObP Trdloviny, Vyškov.
2010 - Dodo Gombár: Mezi nebem a ženou; Křemílek a Vochomůrka, účast na KP v Kojetíně - host přehlídky.
2012 - LDO – ZUŠ, Martin Dominik Polínek: Muzicool, r. Martin D. Polínek. Účast na KP Divadelní Kojetín - čestné uznání Martin D. Polínek a Martin Mráz za výrazný tvůrčí přístup k práci s mladým souborem a soubor diplom za kolektivní výkon.
2013 - LDO – ZUŠ, podle filmu W.Allena: Láska a smrt. Účast Na prknech, Veverská Bitýška - cena diváka, cena mladý talent Matyáš Darnady za roli Borise.
2014 - ZUŠ, Malá scéna, volně na motivy Christophera Duranga: NEVYLÉČITELNÍ. Účast na KP Divadelní Kojetín - čestné uznání Petru ŤOPKOVI za roli Boba a diplom Tereze PREININGEROVÉ za roli Prudence. (Premiéra 14. června 2013)
2014 - Malá scéna, Richard Velíšek: Laktační psychóza. Účast na KP Valašské křoví, Slavičín - čestné uznání Richardu Velískovi za herecký výkon.
2015 - Scéna, Josef Lada, Jakub Šafránek: O KOCOURU MIKEŠOVI, r. Zdeněk Lambor. Účast na KP Kojetín - nesoutěžní představení.
2017 - Malá scéna, E. A. Poe: VEČER PRO EDGARA aneb MASKA ČERVENÉ SMRTI A…, r. Martin Dominik Polínek. Účast na KP Kojetín - cena účinkujícím za kolektivní herecký projev a souboru za inscenaci - nominace na 6. Divadelní Piknik Volyně. Účast na CP Divadelní Piknik Volyně. Účast na Holešovská přehlídka amatérských souborů.
2017 - Scéna, K. May, K. Popel: VINNETOU, r. Konrád Popel. Premiéra 8.3.2015. Účast na KP Kojetín - nesoutěžní představení. Účast na KP Kojetín 2023 - nesoutěžní představení.
2020 - Divadlo scéna Zlín, Karel Čapek: Dášenka čili život štěněte; Magdaléna Kristenová: O princezně, která ráčkovala. Účast na KP Kojetín - obě inscenace - nesoutěžní představení.
2020 - ZUŠ, Helena, Hermie a současnost; O kůzlátkách. Účast na KP Valašské křoví, Slavičín - obě představení - čestné uznání Simoně Čuřínové za roli Hermie, Jolaně Žbelové za roli Heleny, souboru za hereckou souhru a Jakubu Janíkovi za pedagogické vedení souboru.
2021 - SPD - spolek pátečního dramatu, J. Neruda: Romance o Karlu IV. Účast na KP Valašské křoví, Slavičín.
2022 - Karel Čapek: DÁŠEŇKA ČILI ŽIVOT ŠTĚNĚTE, r. Konrád Popel. Účast na KP Kojetín - nesoutěžní představení.
2022 - Magdaléna Kristenová: O PRINCEZNĚ, KTERÁ RÁČKOVALA, r. Mirek Černý. Účast na KP Kojetín - nesoutěžní představení.
2023 - Malá scéna, Dramatizace balad českých autorů 19. stol.: Umrlčí věnec. Účast na KP Valašské křoví, Slavičín.
2023 - Spolek pátečního dramatu, Tvl Dahl? Účast na KP Valašské křoví, Slavičín - čestné uznání souboru za herectví a za scénografii.
2023 - Scéna, Ludvík Středa: Kosí bratři, r. Michal Sopuch. Premiéra 27.9.2020. Účast na KP Kojetín - nesoutěžní představení.
2023 - Spolek pátečního dramatu, Zdivočelé pohádky, r. Jakub Janíček. Účast na KP PřeMostění, Most - čestné uznání pro Lucii Macháňovou a Kateřinu Bartošovou za herecký výkon.
2023 - soubor LDO ZUŠ, předloha balady Jana Nerudy (Romance helgolandská a Balada zimní) a Antonína Klášterského (Obraz): Umrlčí věnec; Psychopatické princezny; Princezny na síti, vedoucí Jakub Janíček. Účast na KP Divadelní festival Žebřiňák Dětská scéna, Uherské Hradiště.