SCHEJBALOVÁ, Pavlína. Divadelní Fimfárum Český Krumlov. Online. Amatérská scéna 6. 11. 2025
Od středy 5. do neděle 9. listopadu probíhá 42. ročník celostátního festivalu divadla pro děti a mládež, letos poprvé v Českém Krumlově, zde pod názvem Divadelní Fimfárum. Oficiálně byl zahájen na jevišti místního divadla před středečním podvečerním představením Popelka: Bylo, nebylo? DS Vojan z Libice nad Cidlinou. Diváky, soubory, porotu, lektory, hosty, zkrátka všechny přítomné srdečně přivítal ředitel divadla Jan Vozábal, ale také představitelé města a zástupkyně Artamy. Popřáli přehlídce všechno dobré a mimo jiné také poděkovali rakovnickým za to, že dovedli přehlídku, tamní Popelku Rakovník, k úctyhodnému číslu 41 ročníků. Krumlovští jsou připraveni na tradici navázat a pořádat v s tím nejlepším vědomím a svědomím setkání amatérských divadelníků z celé republiky věnujících se divadlu pro děti. Jak se daří první ročník můžete posoudit buď sami na místě, nebo alespoň prostřednictvím níže sdílených zpravodajů, ve kterých najdete i recenze k jednotlivým představením či počíst si na webu přehlídky www.fimfarumck.cz.
SCHEJBALOVÁ, Pavlína. Divadelní Fimfárum Český Krumlov. Online. Amatérská scéna 6. 11. 2025 [cit. 2025-11-09]. Dostupné z: https://www.amaterskascena.cz/divadelni-fimfarum-cesky-krumlov-2/
SCHEJBALOVÁ, Pavlína. Divadelní Fimfárum Český Krumlov. Online. Amatérská scéna 6. 11. 2025 [cit. 2025-11-09]. Dostupné z: https://www.amaterskascena.cz/divadelni-fimfarum-cesky-krumlov-2/
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze.
Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.