Náš divadelní spolek jsme založili na podzim 2002 s kamarády, fanoušky Divadla Járy Cimrmana jen tak pro radost naši a zábavu ostatních, tehdy jako Jára Cimrman Revival Pozořice. Od začátku bylo jasné, že budeme hrát výlučně hry pánů Smoljaka a Svěráka - téměř všechny jsme už tehdy znali nazpamět. Jsou herecky nenáročné, výprava většinou jednoduchá - ideální příležitost pro nadšence.
Protože jsme v té době byli všichni členy Orla Pozořice nebyl problém se sálem na zkoušky a následné představení. První hra, pohádka Dlouhý, Široký a Krátkozraký se rodila dlouho, dvojitá premiéra byla až v červnu 2003. Představení jsme následně hráli ještě na podzim v sivickém KD - na pozvání obce u příležitosti otevření přístavby KD.
V Sivicích jsme zjistili, že tamní sál nám velmi vyhovuje. V Sivicích je funkční opona, šály, dokonce místo na uskladnění kulis a rekvizit pod jevištěm. Navíc nám paní starostka vyšla velmi vstříc, a tak jsme další představení, Dobytí Severního pólu chystali v novém. Snažíme se začínat zkoušky vždycky na podzim tak, aby na únor vycházela premiéra. Při druhém představení se vyjasnilo složení souboru, které se drží dodnes a změnili jsme název na Cimrman revival Sivice. S hrou Dobytí... jsme se zúčastnili festivalu amatérských divadel v Jiříkovicích a hráli jsme ji v pozorské Sokolovně. Tuto hru nám poprvé svítila a zvučila firma Kočena Promo a na výsledku to bylo znát.
Dalším a prozatím nejúspěšnějším kusem, byla opereta Hospoda na Mýtince. Měla více než 7 repríz, vyhráli jsme s ní festival v Jiříkovicích, a tímto představením začala také naše spolupráce se sdružením APLA - asociace pomáhající lidem s autismem, pro kterou jsme hráli benefici v brněnském divadle Bárka.
Čtvrtou premiérou měl být Němý Bobeš, ale díky zaneprázdněnosti herců jsme nezačali včas zkoušet, termín dalšího ročníků jiříkovského festivalu se kvapem blížil a proto jsme se rozhodli nacvičit v obnovené verzi pohádku Dlouhý, Široký a Krátkozraký.
V loňském roce jsme připravili premiéru Vraždy v salonním coupé, kterou jsme úspěšně hráli jak v divadle Bárka pro APLU, tak během měsíce bláznovství pořádaného o.s. Práh a na jiříkovském festivalu.
Aktuální složení souboru: David Beneš, Zdeněk Boháček, Ondřej Horák, Jiří Šmerda, Roman Tinka, Leoš Zouhar; funkci režiséra jako takovou nemáme, na představeních pracujeme všichni společně. Finanční ředitelkou a zároveň produkční je Helena Zdráhalová. zvuk a světla obstarává Jakub Jarolím a firma Kočena, scénu vytváří Jana Šmolková.
2003 Dlouhý, Široký a Krátkozraký .
2004 Dobytí Severního pólu.
2005 Hospoda na Mýtince.
2006 - Zdeněk Svěrák, Ladislav Smoljak: Hospoda Na mýtince. Účast Žně na Stodole.
2007 Dlouhý, Široký a Krátkozraký.
2008 Vraždy v salonním coupé.
2009 Němý Bobeš aneb český Tarzan, kde vystupuje jako host Petr Kadlec.
2009 - Zdeněk Svěrák, Ladislav Smoljak: Hospoda Na mýtince. Účast na KP Jarní sešlost, Boleradice - čestná uznání Zdeňku Boháčkovi za roli hostinského a Romanu Tinkovi za roli hraběte Ferdinanda von Zeppelina, mimořádné uznání poroty Davidu Benešovi za nejdelší štronzo u stolu.
2010 - CR Sivice, Zdeněk Svěrák, Ladislav Smoljak: Dobytí severního pólu, r. kolektiv souboru. Účast na KP Jarní sešlost, Boleradice - postup na Národní přehlídku KDP ve Vysokém n. Jizerou. Účast na NP KDP.
2011 - Zdeněk Svěrák, Ladislav Smoljak: Akt, r. Hana Zdráhalová. Účast na KP Jarní sešlost, Boleradice - čestné uznání souboru Cimrman Revival za kolektivní hereckou práci.
2017 - Cimrman revival, Afrika. Účast na festivalu Na prknech, Veverská Bitýška.
2018 - Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak: Cimrman v říši hudby. Účast na KP Jarní sešlost, Boleradice.
2020 - Zdeněk Svěrák, Ladislav Smoljak: Vyšetřování ztráty třídní knihy. Účast na KP Mrštíkovo divadelní jaro, Boleradice - čestná uznání za herecký výkon Zdeněk Boháček za roli Učitele a Roman Tinka za roli Ředitele.