Jednu z nejoblíbenějších současných skotských dramatiček Liz Lochheadovou představila poprvé v Plzni tvůrčí skupina Skoronarváno divadelního spolku Žumbera. Pod režijním vedením Kristiny Kohoutové uvedla v plzeňském Divadle Dialog její „romantickou komedii“ Perfect Days v překladu Davida Drozda a v úpravě Ivany Slámové a Alice Nellis. Režisérka v adaptování hry ještě pokročila, text příhodně zkrátila a konkrétněji ukotvila postavu imigranta Gorana Jovici.
Režisérka ale nebojácně podstoupila boj na dvou frontách, když ztvárnila i hlavní hrdinku hry Barbaru Marshallovou, nezávislou ženu, která dosud vždycky dovedla dosáhnout toho, co si přála. Před svým dvacátým rokem se vdala, aby se oprostila od vlivu „nesnesitelné“ matky (Milada Drápalová), ve dvaceti devíti opustila „neschopného“ manžela (Ivo Hýbl) a nyní ve třiceti devíti letech si najednou připadá stará. Má sice všechno, co si zamane (dokonce kadeřnický salon a svůj pořad v televizi), ale cítí, že je nejvyšší čas chtít ještě něco – vlastní dítě. A to je, jak se ukazuje, pro emancipovanou Barbs na vrcholu kariéry největším „oříškem“ její dosavadní životní dráhy. Všichni adepti na otcovství se totiž začínají jevit jako nepoužitelní, mimo jiné i její nejlepší kamarád, homosexuální kadeřník (Ivan Brankov) či až příliš mladý Grant Steel (Vratislav Mikan, alternuje Bořek Sádlo), utajený syn její věrné přítelkyně Alice (Ivana Malatová).
Laskavá a ironická parafráze na hollywodské klišé romantické komedie naštěstí dobře dopadne, stejně jako navýsost dobře „dopadla“ celá inscenace. Kohoutová jako herečka dokázala průběžně dojímat a zároveň obhlížet životní styl úspěšné ženy s humorným nadhledem a jako režisérka dala bezpečně zaznít všem neotřelým slovním vyjádřením i předepsaným komickým situacím (hra s bonbonem, popelem atd.). Zároveň je i autorkou vkusné a funkční výpravy. K úspěšnému naplnění všech hořce směšných situací hry vydatně přispěli i ostatní představitelé vděčných, leč nejednoduchých rolí.