Výstavy: Hronov, výstava DS Tyl Rakovník u příležitosti udělení ceny P. Dostála na CP Jiráskův Hronov 2015

 
  Výstava z historie i současnosti divadelního souboru Tyl Rakovník byla instalována ve výstavní hale Jiráskova divadla u příležitosti udělení ceny Pavla Dostála rakovnickému souboru na 85. Jiráskově Hronově 2015. Součástí instalace byla i videoprojekce sestřihu záznamů rakovnických inscenací. Vernisáž se uskutečnila 1. srpna 2015, výstava byla přístupná po dobu konání hronovského festivalu.  
  Rok konání:
2015
 
  Autor vyýstavy:
DS Tyl Rakovník
 
  Organizátor:
KIS Hronov
 
  Bibliografie: -jip-: Dívám se dopředu a moc se neohlížím, rozhovor s předsedkyní divadelního spolku Tyl Rakovník Alenou Mutinskou, Zpravodaj Jiráskova Hronova 2015, č. 3. ze dne 3. 8. 2015, str. 1.
 
 

Související Geografické celky

 
 

Související Soubory

 
 

Související Ročníky přehlídek

 
 

Související Alba

 
  Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':