Videa: Červený Kostelec, MěKS, Lhář, CP Divadelní Třebíč 2006

 
 
 
  Divadelní soubor Městského kulturního střediska Červený Kostelec, Carlo Goldoni: Lhář. Režie Jiří Kubina, hudba Oldřich Zelený, návrh scény Ladislav Jančík. Hrají: Víťa Polák (Lelio, zvaný Lhář), Pavel Labík (Arlechino, Leliův sluha), Vlastimil Klepáček (Pantalone, kupec benátský), Václav Koreček (Doktor Belanzoni, lékař benátský), Lenka Semerádová (Rosaura, Belanzoniho dcera), Jana Semeráková (Beatrice, Belanzoniho dcera), Marie Chaloupková (Colombina, komorná Rosaury a Beatrice), Jan Dyntera (Florindo, lékařský učeň), Jan Brož (Brighela, Florindův důvěrník), David Labík (Ottavio, kavalír padovský), Naďa Eflerová (Cleonice, dáma z Říma), Tomáš Rosa (Poslíček s krajkami), Mirek Krám (Listonoš s dopisy) a Petr Máslo (Zpěvák se sonetem).
Záznam představení na 15. Divadelní Třebíči, celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla 2006.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v červnu 2014.
 
  Autor: Stanislav Šmíd
Datum pořízení: 17. 5. 2006
Místo pořízení: Národní dům v Třebíči
Délka záznamu: 01:27:03
 
 

Související Soubory

 
 

Související Osobnosti

 
 

Související Ročníky přehlídek

 
 

Související Pojmy

 
  Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':