Videa: Klapý, Rádobydivadlo, Equus - 2. část, CP Divadelní Třebíč 2007

 
 
 
  Rádobydivadlo Klapý, Peter Schaffer: Equus. Překlad Ivo T. Havlů, dramaturgická úprava, režie a scéna Jaroslav Kodeš, hudba a zvukové efekty Vladimír Zahradníček a Josef Plechatý. Hrají: Ladislav Valeš (Martin Dysart, psychiatr), Vít Šťastný (Alan Strang), Jaromír Holfeuer (Frank Strang, Alanův otec), Liběna Štěpánová (Dora Strangová, Alanova matka), Eva Kodešová (Hesther Salamonová, soudkyně), Veronika Týcová (Jill Masonová, ošetřovatelka koní), Pavel Macák (Harry Dalton, majitel stájí / Kůň Nugegt) a Petra Znamenáčková (Zdravotní sestra).
Záznam 2. části představení na XVI. Celostátní přehlídce amatérského činoherního a hudebního divadla Divadelní Třebíč/FEMAD Poděbrady 2007.

Digitalizovaný videozáznam byl pořízen na zakázku z původního originálního záznamu představení zhotoveného Stanislavem Šmídem ze Štětí a uloženém v jeho soukromém archivu. Záznam k využití v Databázi českého amatérského divadla poskytla z pozůstalosti svého otce dcera St. Šmída paní Marta Berková v říjnu 2013.
 
  Délka záznamu: 00:40:14
 
 

Související Soubory

 
 

Související Osobnosti

 
 

Související Ročníky přehlídek

 
 

Související Pojmy

 
  Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':