Texty: AS 2002, č. 3, s. 24, Výsledková listina.

 
  VÝSLEDKOVÁ LISTINA NÁRODNÍ PŘEHLÍDKY AMATÉRSKÉHO ČINOHERNÍHO A HUDEBNÍHO DIVADLA
FEMAD PODĚBRADY / DIVADELNÍ TŘEBÍČ


Odborná porota národní přehlídky amatérského činoherního
a hudebního divadla FEMAD Poděbrady / Divadelní Třebíč
udělila

ČESTNÉ UZNÁNÍ

Jakubu Hošťálkovi za roli Mika Hogana v inscenaci hry Eugena O´Neilla Měsíc pro smolaře
Slávku Odložilovi za roli Philla Hogana v inscenaci hry Eugena O´Neilla Měsíc pro smolaře
Čestmíru Beťákovi za roli Jima Tyrona jr. v inscenaci hry Eugena O´Neilla Měsíc pro smolaře
Aleši Novákovi za roli Sigmunda Freuda v inscenaci hry Erica-Emanuela Schmitta Návštěvník
Veronice Holubové za roli Ballantine v inscenaci hry Jana Krause Nahniličko
Andrejce Helmichové za roli Dívky, Rádia v inscenaci hry divadla BLIC Setkání s Kateřinou
Jaroslavě Chánové za roli Lulu v inscenaci hry Pavla Kohouta AUGUST AUGUST, august
Františku Němejcovi za roli Bumbula v inscenaci hry Pavla Kohouta AUGUST AUGUST, august
Martinu Rumlerovi za roli Baďury v inscenaci hry Martina Koláře Hukot 4
Mikimu Vikovi za roli Markýze v inscenaci hry Milana Kundery Jakub a jeho pán
Miroslavu Fuchsovi za roli Švochněva v inscenaci hry Nikolaje Vasiljeviče Gogola Hráči
Janu Kovářovi za roli Saši v inscenaci hry Nikolaje Vasiljeviče Gogola Hráči
Miloši Smutnému za roli Plukovníka Melketta v inscenaci hry Petera Shaffera Černá komedie
Markovi Machalovi za roli Herolda Goringe v inscenaci hry Petera Shaffera Černá komedie
Otovi Illemu za roli Vikáře v inscenaci hry Františka Zborníka Na druhé straně řeky
Pavlu Landovskému za roli Jima v inscenaci hry Františka Zborníka Na druhé straně řeky


Odborná porota národní přehlídky amatérského činoherního
a hudebního divadla FEMAD Poděbrady / Divadelní Třebíč
udělila

CENU

Margaretě Naxerové za roli Paní Smithové v inscenaci hry Eugčne Ionesca Plešatá zpěvačka
Váňovi Helmichovi za roli Muže v inscenaci hry divadla BLIC Setkání s Kateřinou
Ondřeji Volejníkovi za roli Obhájce v inscenaci hry Daniely Fischerové Hodina mezi psem a vlkem
Miloslavu Pikolonovi za roli Augusta v inscenaci hry Pavla Kohouta AUGUST AUGUST, august
Renému Vápeníkovi za roli Inspektora v inscenaci hry Pavla Kohouta AUGUST AUGUST, august
Šamanovi za roli Mirdy v inscenaci hry Martina Koláře Hukot 4
Ondřeji Jiráčkovi za roli Šopáka v inscenaci hry Martina Koláře Hukot 4
Pavlu Landovskému za roli Jakuba v inscenaci hry Milana Kundery Jakub a jeho pán
Přemyslu Burešovi za roli Pána v inscenaci hry Milana Kundery Jakub a jeho pán
Tomáši Jarošovi za roli Ichareva v inscenaci hry Nikolaje Vasiljeviče Gogola Hráči
Petru Jarošovi za roli Utěšitelného v inscenaci hry Nikolaje Vasiljeviče Gogola Hráči
Romanu Maříkovi za roli Krugela v inscenaci hry Nikolaje Vasiljeviče Gogola Hráči
Jiřímu Pošepnému za roli Truffaldina v inscenaci hry Carla Goldoniho Sluha dvou pánů
Evě Čurdové za roli Anny v inscenaci hry Vereny Kanaan Drahoušek Anna
Františku Zborníkovi za text hry Na druhé straně řeky
Renému Vápeníkovi za režii hry Pavla Kohouta AUGUST AUGUST, august
Martinu Kolářovi za text hry a režii inscenace Hukot 4
Kolektivu divadelního souboru BLIC z Ostrožské Nové Vsi za hudebně pohybové ztvárnění představení Setkání s Kateřinou
Divadelnímu souboru PIKI při Městském kulturním středisku Volyně za inscenaci hry Pavla Kohouta AUGUST AUGUST, august
Nezávislému divadelnímu studiu De Facto Mimo Jihlava za inscenaci hry Martina Koláře Hukot 4
Divadelní společnosti D 111 České Budějovice za inscenaci hry Nikolaje Vasiljeviče Gogola Hráči

Odborná porota národní přehlídky amatérského činoherního
a hudebního divadla FEMAD Poděbrady / Divadelní Třebíč

DOPORUČILA PRO JEDNÁNÍ PROGRAMOVÉ RADY
JIRÁSKOVA HRONOVA 2002

Na sedmém místě
Inscenaci hry Eugčne Ionesca Plešatá zpěvačka v podání Divadla PoHrdobci Česká Kamenice

Na šestém místě
Inscenaci hry Eugene O´Neilla Měsíc pro smolaře v podání Divadla nad kinem Horní Moštěnice

Na pátém místě
Inscenaci hry Vereny Kanaan Drahoušek Anna v podání Nezávislého divadelního studia De Facto Mimo Jihlava

Na čtvrtém místě
Inscenaci hry Carla Goldoniho Sluha dvou pánů v podání Divadelního spolku Krakonoš Vysoké nad Jizerou

Na třetím místě
Inscenaci hry Františka Zborníka Na druhé straně řeky v podání Divadelního klubu Jirásek Česká Lípa

Na druhém místě
Inscenaci hry Martina Koláře Hukot 4 v podání Nezávislého divadelního studia De Facto Mimo Jihlava

Na prvním místě
Inscenaci hry Nikolaje Vasiljeviče Gogola Hráči v podání Divadelní společnosti D 111 České Budějovice


Odborná porota národní přehlídky amatérského činoherního
a hudebního divadla FEMAD Poděbrady / Divadelní Třebíč

NOMINOVALA DO PROGRAMU
JIRÁSKOVA HRONOVA 2002

Inscenaci hry Setkání s Kateřinou Divadla BLIC z Ostrožské Nové Vsi

a

Inscenaci hry Pavla Kohouta AUGUST AUGUST, august v podání Divadelního souboru PIKI Volyně
 
 

Související Ročníky přehlídek

 
  Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':