Soubory: ZUŠ - Není to ... Ani to

 
 

Související Geografické celky

 
  Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2009
Působení: 200x, 201x
 
  ZUŠ Turnov – vedoucí Romana Zemenová

Skupina / soubor Není to ... Ani to
2009 - ZUŠ, skupina Není to Ani to, Eduard Petiška, Romana Zemenová: Řecké báje. Oidipus. Účast na KP Turnovský drahokam - Cena za interpretaci řecké tragédie a loutkohereckou práci, doporučení na NP Loutkářská Chrudim, účast na LCH. Účast na KP Dětská scéna, Liberec. Účast na NP Loutkářská CHrudim.

2010 - Není to ... Ani to, úprava Romana Zemenová: Kwenda katika. dramatizace a režie Romana Zemenová, loutky předměty. Účast na KP Modrý kocour, Turnov - doporučení na CP Mladá scéna Ústí nad Orlici. Účast na KP Turnovský drahokam - druhé a třetí doporučení na NP LCH. Účast na NP LCH - doplňkový program.

2011 - ZUŠ, Není to… Ani to, Pink Floyd - Za zdí. Účast na KP Modrý kocour, Turnov - doporučení k účasti na Mladé scéně. Účast Na(ne)čisto, recitace – KP Wolkrův Prostějov, Liberec. Účast KP Turnovský drahokam - ocenění souboru za námět k inscenaci.

2012 - Není to… Ani to, kolektiv souboru: Kompost, vedoucí Romana Zemenová. Účast na KP Modrý kocour, Turnov. Účast na CP Loutkářská Chrudim.
 
 

Související Texty

 
 

Související Ročníky přehlídek

 
 

Související Obrázky

Turnov, ZUŠ, Není to… Ani to…, Kompost, CP Loutkářská Chrudim 2012


 
 

Mapa působení souboru - ZUŠ - Není to ... Ani to

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
 
  Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':
 
Turnov, ZUŠ, Není to… Ani to…, Kompost, CP Loutkářská Chrudim 2012