Soubory: DDM / Údivadlo / Přestávka

 
 

Související Geografické celky

 
  Stav: aktivní
Založení / první zpráva: 2002
Působení: 200x
 
  vedoucí Dan Brchel
2003 Vědomí. \"V představení Vědomí nás divadelní soubor Přestávka z DDM Kopřivnice (vedoucí Dan Brchel) přenesl v rytmu bubínků (bonga) a rituálního tance do hloubi africké džungle. Šlo o hru na motivy pohádky Jednoručka z knihy Heleny Izbické Studna v pralese a jiné vyprávění z Afriky. Bylo vidět, že soubor ví, o čem příběh je, ale prozatím se v dramatizaci nepodařilo poskytnout klíč k porozumění i divákovi. \" (Reitererová- Karaffa).
 
  Bibliografie:
PROGRAM přehlídky Nový Jičín, Novojičínská OPONA - 2003, roč. 1.

REITEREROVÁ, Eva a KARAFFA, Jan: OPONA 2003. Přehlídka dětského, studentského a experimentálního divadla v Novém Jičíně 27. a 28.3.2003. Amatérská scéna 2003, č. 3, s. 31 - 32.
 
 

Související Ročníky přehlídek

 
 

Mapa působení souboru - DDM / Údivadlo / Přestávka

Mapy jsou v testovacím provozu. Data nemusí být přesná a úplná.
 
  Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':