Ročníky přehlídek: Přerov, nár. přehlídka individuálních výstupů s loutkou a malých loutkářských forem

 
  Přehlídka: Přerov, Přehlídka individuálních výstupů s loutkou
Ročník: 6
Rok: 1991
Začátek: 23.4.1991
 
  Praha, Národní přehlídka individuálních výstupů a malých skupin s loutkou.  
  Účast souborů:
Na přehlídce vystoupilo 30 loutkářů s 18 výstupy.
S ohledem na malý počet přihlášených, bylo rozhodnuto uspořádat pouze finále. Výběr nejlepších výstupů pak byl nabídnut do pořadu Loutkářské Chrudimě.
 
  Lektoři:
POLEDNOVÁ, Vlasta
CINYBULK, Vojtěch, LD
JUŘENA, Zdeněk, scénograf LD
BRŮČEK, Josef, Sudoměřice
 
  Bibliografie:
Praha, Národní přehlídka individuálních výstupů s loutkou,
23.4.1991

BRŮČEK, Josef: Národní přehlídka individuálních výstupů. Loutkář, roč. 41, č. 9, 5.9.1991, s. 209 - 210, 1 foto. Autor ve stručné zprávě o setkání amatérských loutkářů konstatuje, že sice bylo občas možné vidět zajímavý nápad, společným rysem však byla rozvleklost a fádnost.

Československý loutkář - 1991.

PSL: Koutek SČDO-SAL. Loutkář, roč. 41, č. 8, 6.8.1991, s. 189. Několik kratších zpráv z ochotnického divadla: především o malou účastí trpícím 6.ročníku přehlídky individuálních výstupů s loutkou a o jednání předsednictva SAL pod vedením nového předsedy Pavla Bernáška.

PSL: Koutek SČDO-SAL. Loutkář, roč. 40, č. 10, 10.5.1990, s. 239. Několik kratších zpráv z ochotnického divadla: mj. o jednání sekretariátu SČDO a organizačních změnách v roce 1990, o Loutkářském dostaveníčku v Lounech a VI. přehlídce individuálních výstupů s loutkou.

Šestá Přehlídka individuálních výstupů s loutkou... Loutkář, roč. 40, č. 4, 10.4.1990, s. 92 - Nepodepsáno. Vyhlášení soutěžních kategorií a podmínek účasti na Přehlídce individuálních výstupů s loutkou a malých loutkových forem pro rok 1991.
 
 

Související Geografické celky

 
 

Související Osobnosti

 
 

Související Přehlídky

 
 

Související Ročníky přehlídek

 
 

Související Pojmy

 
 

Související Bibliografie

 
  Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':