Přehlídky: Ostrava, Setkání divadel a lidí

 
 

Ročníky přehlídky

 
  Setkání dětských i dospělejších divadelních a loutkářských souborů.

Prvé Setkání divadel a lidí začalo v Ostravě 17. listopadu 1989 v tehdejším DDM Ostrčilova v Moravské Ostravě, kde měl tehdy sídlo soubor Dividlo Ostrava.
Jeho hlavním hybatelem byl a zůstal Saša Rychecký, vedoucí souboru, který ho od prvního ročníku připravuje s Helou Skálovou.

Pozor! V tomto případě (zatím jediný případ v zaznamenaných přehlídkách) označení "ročník", které je generováno automaticky, označuje "pořadí" přehlídky. Byla neoficiální a v některých letech se (z radosti a chuti pořadatelů) uskutečnila 2x. Viz přiložený rozhovor s p. Rycheckým, v němž se o tom zmiňuje.
 
  Bibliografie:
přehlídkový časopis Setkání UCHO
 
 

Související Texty

 
 

Související Geografické celky

 
 

Související Osobnosti

 
 

Související Ročníky přehlídek

 
 

Související Pojmy

 
  Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':