Alba: Chrudim, 60 Loutkářských Chrudimí ve zkratce, výstava k 60. LCH v Galerii Divadle Karla Pippicha - fota z panelů

 
  Název: Chrudim, 60 Loutkářských Chrudimí ve zkratce, výstava k 60. LCH v Galerii Divadle Karla Pippicha - fota z panelů
 
 

Související Ročníky přehlídek

 
 

Související Obrázky

Bechyně, Tatrmani SPŠK, Ondřej Coffey, LCH 1998
Belgie, Les Zygomars Namur, Myslím, tedy jsem, LCH 1969
Belgie, Les Zygomars Namur, Sněhurka, sedm trpaslíků a pět Zygomarů, LCH 1974
Bratislava,  BS ČSM Školy umeleckého priemyslu, Zlato krále Magamona, LCH 1954
Bratislava,  Detské divadlo filmu ZK ROH pri Čs. štátnom  filme,  Žena nad fiškála, LCH 1952
Bratislava, BS ČSM pri VŠUP,  Húsátko, LCH 1951
Bratislava, BS ŠS ČSM Školy umeleckého priemyslu, Král Lávra, LCH 1956
Bratislava, BS ŠS ČSM Školy umeleckého priemyslu, Radúz a Mahulena, LCH 1958
Bratislava, Dětské divadlo filmu stálá BSc ZK Čs. štátného filmu, Lancelot a Alexandrina, LCH 1956
Brno, Bateteba, Před lesem, za lesem, LCH 2003
Brno, D-Dílna Studia Dům, Robinson, LCH 1999
Brno, Domino OKVS, Smrt panenky, LCH 1986
Brno, Jitřenka LD DK ROH Zbrojovka, Čaroděj ze země Oz, LCH 1972
Brno, Jitřenka LD DK ROH Zbrojovka, Generálská operka, LCH 1980
Brno, Jitřenka LD DK ROH Zbrojovka, O třech krásách světa, LCH 1975
Brno, Jitřenka LD DK ROH Zbrojovka, Posvícení v Hudlicích aneb Oldřich a Božena, LCH 1982
Brno, Jitřenka LD DK ROH Zbrojovka, Tajemství zlatého klíčku, LCH 1978
Brno, Jitřenka – dětský soubor LD DK ROH Zbrojovka, Město hraček, LCH 1976
Brno, Jitřenka, Sněhurka a sedm trpaslíků, LCH 1996
Brno, LO ZK ROH MEZ-Vývoj, Nejkrásnější holubička, LCH 1952
Brno, LSc ZK MEZ-Vývoj, Čínská pohádka, LCH 1954
Brno, LSc ZK MEZ-Vývoj, Čínská pohádka, LCH 1954
Bulharsko, Imprese KD klubu odborů Plovdiv, Loutkové metamorfózy, LCH 1980
Bystřice u Benešova, LS ZK ROH Interier,  Ženichové, LCH 1957
Bystřice u Benešova, LS ZV ROH np. Interier, Král Lávra, LCH 1959
Bystřice u Benešova, LS ZV ROH np. Interier, Král Lávra, LCH 1959
Česká Třebová, LS ZK ČSD, Hrdinové severu, LCH 1955
Chrudim, LS ZK ROH np. Eva, Lucerna, LCH 1951
Děčín, DdDd ZUŠ, Jak kvůli vajíčku šel kohout na zámek, 2002
Děčín, DdDd ZUŠ, Kohout šáh – kohout padišáh – kohout chán – a tak dál, LCH 2004
Děčín, DdDd ZUŠ, Mausa Musaka, LCH 2003
Děčín, dDDD ZUŠ, O líné a lakomém, LCH 2005
Frýdek-Místek, LS ZK ROH Slezan, Zakletý kačer, LCH 1965
Havířov, Divadlo loutek KD P. Bezruče, Čtyři pohádky o drakovi, LCH 1979
Horka nad Moravou, LS ZDŠ,  Klim, klom, klomprdom, LCH 1972
Hořovice, Na holou, Nádherný letní den, LCH 2008
Hradec Králové, DNO a Městečko Trnávka, Ťapina, Cirkus, LCH 2005
Hradec Králové, DNO a Městečko Trnávka, Ťapina, Cirkus, LCH 2005
Hradec Králové, DNO, Anatomie, LCH 2003
Hradec Králové, DNO, Dr. Kraus, LCH 2004
Hradec Králové, DNO, LAPOhádky tedy Ledové techno, LCH 2007
Hradec Králové, DNO, LAPOhádky tedy Ledové techno, LCH 2007
Hradec Králové, DNO, Variace na slavné téma Cyrano, LCH 2001
Hradec Králové, DNO, Variace na slavné téma Cyrano, LCH 2001
Hradec Králové, Poli a Turnov, Čmukaři, Tajemství pohádkových knížek, LCH 2006
Hradec Králové, Poli a Turnov, Čmukaři, Tajemství pohádkových knížek, LCH 2006
Hradec Králové, Poli, Byl jednou jeden... , LCH 1996
Hradec Králové, Teatro Plyšolíno, Plyšový zajíc do lesa nepatří, LCH 2005
Hradec Králové, ZUŠ Na Střezině – Aťsi, Bleší cirkus, LCH 1998
Hradec Králové, ZUŠ Na Střezině – Aťsi, Křížová výprava, LCH 1997
Hradec Králové, ZUŠ Na Střezině – Bifule, Bio Desiluzion, LCH 1999
Hradec Králové-Malšovice,  Žížala TJ Sokol, Neposedný dům, LCH 1981
Jablonec nad Nisou, Vozichet, Zlaté kuře, LCH 2010
Japonsko, Smíšený soubor, Drak a míč, LCH 1969
Jaroměř,  Maminy, Černá a Bílá Fróna, LCH 2007
Jaroměř, Blechy, Potkal šnek šneka, LCH 2008
Jaroměř, K jako konzervatoř, Srdce víc než noha, LCH 2008
Jaroměř, Kdo-si ZUŠ, Osudové kolo, LCH 2008
Jaroměř, Moje pětka ZUŠ F. A. Šporka, O třech přadlenách, LCH 2010
Jaroměř, Moje pětka ZUŠ, Bleděmodrý Petr, LCH 2007
Jaroměř, Moje pětka ZUŠ, Chudý a veselý, LCH 2008
Jaroměř, Někdo ZUŠ F. A. Šporka, Lípa, LCH 2010
Jaroměř, Někdo ZUŠ F. A. Šporka, Ve dvě na hruškách II, LCH 2009
Jaroměř, Někdo ZUŠ, O Honzoj, LCH 2007
Jaroměř, Spolu, ale každý sám ZUŠ, O muži, který počítal šišky, LCH 2008
Jičín, Závěsné divadlo, Kamenný host, LCH 2008
Jugoslávie, Dravlje Ljubljana,  Ťupínek, LCH 1969
Košice, Zdravotník BSc Zdravotnej školy, Cirkus Humburk, LCH 1962
Kraslice, Loupák Všeodborový DK, Veselá medvíďata, LCH 1971
Krásná Lípa, LS  OOB Rumburk, Zlý brouk Bubuhouk, LCH 1951
Kroměříž,  Říše loutek, Pláštěnka aneb Bryčka na prodej, LCH 1985
Kroměříž, Říše loutek SZK ROH, O černém klobouku a duhovém míči, LCH 1981
Kuks, Geisslers Hofcomoedianten, Škola Kristova a škola života, LCH 2004
Kyjov, Hinomaru, Broskevníček Momotaró, LCH 2010
Liberec, Kordula, Plechové pohádky, LCH 2004
Liberec, Spojáček, Tři zlaté vlasy děda Vševěda, LCH 2008
Litvínov,  Loutka ZK ROH Chemické závody ČSSP, Míček Flíček, LCH 1972
Litvínov, Loutka DK ROH CHZ ČSSP,  Tři pohádky, LCH 1984
Litvínov, Loutka ZK ROH Chem. závodů ČSSP, Bleděmodrý Petr, LCH 1970
Litvínov, LS ZK ROH Chemické závody, Tygřík Petřík, LCH 1967
Loket, Divadlo na podlaze OB, Rozmazlený drak, LCH 1983
Louny,  Stálé LD DK odborů Elektroporcelán, Ruce vzhůru, LCH 1990
Louny, Stálé LD DK ZSE Elektroporcelán, Poslechněte, jak bývalo, LCH 1985
Maďarsko, Ciróka Kecskemét, Dětské lidové hry, LCH 1980
Malšovice-Hradec Králové, LD TJ Sokol,  Hrnku, vař, LCH  1964
Malšovice–Hradec Králové, LS Sokol, Ukradený míč, LCH 1961
Mělník-Mlazice,  LS ZK Továrny dětských vozidel, Mistr Pleticha, LCH 1956
Městečko Trnávka, Tentokrát Harmonika, Ani Anička, ale Alenka, LCH 2004
Mnichovo Hradiště, Sluníčko, loutkoherecká sk. KP ROH LIAZ , Červená Karkulka, LCH 1983
Modřišice, Čmukaři OB, Dračí pohádky, LCH 1982
Modřišice, Čmukaři OB, Lárk íčičok, LCH 1991
Modřišice, Čmukaři, Dobrá rána, LCH 1994
Modřišice, Čmukaři, Jak Kašpárek... , LCH 1986
Modřišice, Čmukaři, Léčba neklidem, LCH 1992
Modřišice, Čmukaři, Medvídek Pů nebo tak nějak, LCH 1993
NDR, Görlitz, LS Domu mladých pionýrů „Bruno Gleissberg“, Zázračná zahrada, LCH 1980
Neratovice,  Sluníčko LSc Spolana, Kačátko, LCH 1966
Nový Bor, Hrubín, Lakomá Barka, LCH 1996
Nýřany, Rámus ZUŠ, Kůň ke koním, osel k oslům patří, LCH 1993
Olomouc, Divadlo F kufru PKO, Klepy, LCH 1989
Olomouc, Divadlo Fkufru PKO, Nic jenom pro tebe, LCH 1991
Olomouc, Divadlo Fkufru, Zdravíčko, copak se zas vznáší v éteru?, LCH 1993
Olomouc, Kašpárkova říše LD ZK ROH Moravské železárny, Broučci, LCH 1971
Olomouc, Kašpárkova říše LS ZK ROH Mor. Železárny, Sršán táhne do boje, LCH 1960
Olomouc, Kašpárkova říše LSc ZK ROH Moravské železárny, Křídová pohádka, LCH 1958
Olomouc, LS ZK Moravských železáren, Petr a pan Proto, LCH 1955
Olomouc, ZUŠ Žerotín, Hrnec zlata pro toho, kdo tu hvězdu najde... , LCH 1996
Opava, Opal, Pohádky na draka, LCH 1996
Opava, Z vody LD MDK PB, Hra na Palečka, LCH 1990
Ostrava, LS DK VŽKG – Tanec s čertem, LCH 1975
Ostrava, LS DK VŽKG, Křesadlo, LCH 1979
Ostrava, LS DKP VŽKG k.p., Don Šajn, LCH 1984
Ostrava, LS DKP VŽKG, Tři Karkulky, LCH 1965
Ostrava, LS Domu pracujících VŽKG, Kouzelný klavír, LCH 1966
Ostrava, LS ZK n.p. Urxových závodů, Nechceme válku, , LCH 1962
Ostrava, Studio LD DK VŽKG, Pohádka o mouše, která se mohla utopit, ale... , LCH 1967
Ostrov nad Ohří, Hop-hop, Naslouchej, LCH 2002
Písek, LS ZK ROH Jitex, Hračky na cestách, LCH 1954
Plzeň,  Loutkové divadlo V Boudě DK, Příběh prvopočátku, LCH 1991
Plzeň,  Loutkové divadlo V Boudě DK, Příběh prvopočátku, LCH 1991
Plzeň, L. S. Věk, Fucking generation aneb Zbavme se svých opusů a hymen, LCH 2007
Plzeň, LKr ZK Závodů V. I. Lenina, Dráteník, LCH 1954
Plzeň, Loutkové divadlo V Boudě DK ROH, Don Šajn, LCH 1989
Plzeň, Loutkové divadlo V Boudě DK ROH, Don Šajn, LCH 1989
Plzeň, Loutkové divadlo V Boudě, Blázen Pabo aneb O válce lucké, LCH 1992
Plzeň, Loutkové divadlo V Boudě, Jossile Golem, LCH 1993
Plzeň, Loutkové divadlo V Boudě, Žito a jeho ďábel, LCH 1996
Plzeň, Pachýč Pačejoff, Don’t Šajn a Pachýřovo hledání, LCH 2005
Plzeň, Rámus, Balkon, LCH 2006
Plzeň, Rámus, Rámus kolem stěhování, LCH 2010
Plzeň, Rámus, Showlet, LCH 2002
Plzeň, Rámus, Vánoce pro Berušku, LCH 2009
Plzeň, Spolkové loutkové divadlo v Boudě, Jan za chrta dán, LCH 2006
Plzeň, Spolkové loutkové divadlo V Boudě, Kašpar u čarodějnice aneb V moci zlých duchů, LCH 2001
Plzeň, Spolkové loutkové divadlo v Boudě, Šípková Růženka, LCH 2009
Plzeň, Střípek odbor školství NV, Jak moucha přemohla sedm krejčích a dva obry, LCH 1981
Plzeň, Střípek Odboru školství NV, Nesmysl! Nesmysl?, LCH 1988
Plzeň, Střípek OŠM, O Uladinovi a krásné Omně, LCH 1991
Plzeň, Střípek, Brum-pohádka aneb Výchova medvědů v Čechách, LCH 1997
Plzeň, Střípek, Cikánské princezny, LCH 1995
Plzeň, Střípek, Finist, jasný sokol, LCH 2001
Plzeň, Střípek, Havrane z kamene, LCH 2000
Plzeň, Střípek, Hotel Beránek, LCH 2008
Plzeň, Střípek, Kérkonošská pohádka, LCH 1994
Plzeň, Střípek, Klobásová komedie aneb Hamty, hamty, hamty, LCH 1993
Plzeň, Střípek, Kouzelnej mlejn, LCH 2003
Plzeň, Střípek, Modrý Mauricius, LCH 1998
Plzeň, Střípek, Pohádky o kohoutkovi a slepičce, LCH 2010
Plzeň, Střípek, Třináctery hodiny, LCH 2005
Plzeň, Střípek, Zlaté kapradí, LCH 1992
Plzeň-Lochotín,  5. ZUŠ – Rámus, Hostinec u zlomeného mnicha, LCH 1999
Plzeň-Lochotín,  5. ZUŠ – Rámus, Hostinec u zlomeného mnicha, LCH 1999
Polná, Duha, O pejskovi a kočičce, LCH 1995
Polsko, Bacówka Nowy Targ, Podhorská „szopka“, LCH 1969
Poniklá, Kolár při TJ Sokol, Jenovefa, LCH 2010
Praha 10-Hostivař,  ZUŠ, Molitanoviny, LCH 1992
Praha, Divadélko Říše loutek KD, Začarovaný les, LCH 1982
Praha, Divadélko Říše loutek MK, Krása nevídaná, LCH 1973
Praha, Divadélko Říše loutek MLK, Bambi, LCH 1963
Praha, Divadélko Říše loutek MLK, Johan doktor Faust, LCH 1968
Praha, Divadlo Arnošta, Kugelstein!, LCH 2010
Praha, Dodo, Něco o Edovi, LCH 2006
Praha, Lady KALD DAMU, Lady Em, LCH 2006
Praha, Říše loutek LS MLK, Pohádkový zákon, LCH 1961
Praha, Říše loutek LSc MK – Malé loutkové varieté, LCH 1974
Praha, Říše loutek MK, Malé loutkové varieté, LCH 1971
Praha, Spřáhlo, Lakomá Barka, LCH 2009
Praha, Tate Iyumni, Dva havrani aneb Nebyl to dobrý křesťan, LCH 2005
Praha, Tate Iyumni, Krvavé koleno, LCH 2009
Praha, Tate Iyumni, Krvavé koleno, LCH 2009
Praha, Tate Iyumni, Krvavé koleno, LCH 2009
Praha, Umělecká scéna Říše loutek MDO ÚNV, Hračky na cestách, LCH 1958
Praha, Umělecká scéna Říše loutek MDO ÚNV, Perníková chaloupka, LCH 1959
Praha-Braník,  Zvoneček LD OKD, Marcelino a Boroneli, vlaští loupežníci při moři, LCH 1978
Praha-Holešovice, Bubny, Klika, Liduška aneb Příběh pražské siroty, LCH 2009
Praha-Holešovice, Divadlo Klika PKO, Hra vánoční aneb Nad betlémem vyšla hvězda, LCH 1990
Praha-Holešovice, Klika, Carmen, LCH 1993
Praha-Holešovice, Maňáskový a estr. soubor 5. C (MESPACE) 37. ZDŠ– Princezna Čárypíše, LCH 1961
Praha-Holešovice, MESPACE,  Sunar revue, LCH 1965
Praha-Holešovice, MESPACE,  Sunar revue, LCH 1965
Praha-Holešovice, MESPACE, Dlouhý, Široký a Bystrozraký, LCH 1966
Praha-Holešovice, MESPACE, LS DK Dopravního podniku, Kocour v botách, LCH 1968
Praha-Holešovice, MESPACE, LS DK Dopravního podniku, Kocour v botách, LCH 1968
Praha-Hostivař,  ZUŠ, Možná přijde i smrt, LCH 1993
Praha-Pankrác, Hnízdo – divadlo s loutkami Obvodní DPM, Stan Bolovan a jeho děti, LCH 1977
Praha-Vinohrady,  Paraple ÚDPM JF, Panna růže, panna kvítek, LCH 1975
Praha-Vinohrady, Loutkářská skupina P.S. ÚDPM JF, Ostrov, LCH 1983
Praha-Vinohrady, LS ÚDPM JF, Lízinka, LCH 1972
Praha-Vinohrady, LS ÚDPM JF, Pohádka o dvou O, LCH 1966
Praha-Vinohrady, Paraple ÚDPM JF, Balada o Tristanovi a Isoldě aneb Osude... , LCH 1981
Praha-Vinohrady, Paraple ÚDPM JF, Kichotání neboli Komedie pimperlová o Donu Kichotovi zcela nová, LCH 1984
Praha-Vinohrady, Paraple ÚDPM JF, Kichotání neboli Komedie pimperlová o Donu Kichotovi zcela nová, LCH 1984
Praha-Vinohrady, PS ÚDPM JF, Hra pro zalezlíky, LCH 1962
Praha-Zbraslav, Tate Iyumni, Vlna, LCH 2010
Praha-Zbraslav, Tate Iyumni, Vlna, LCH 2010
Praha– Smíchov,  Kováček LD Domu kultury kovoprůmyslu, Zapomenutý čert, LCH 1972
Příbram, Stálá dětská scéna OOB, O velkém Ivanovi, LCH 1952
Provodov,  Jarka Holasová, O slepičce, LCH 2006
Rakovník, Tyl, Ostrov pokladů, LCH 2010
Říčany, Divadlo na kahánku MěKS, Hanýsek čili Člověk, LCH 1982
Říčany, Divadlo na kahánku MěKS, Hanýsek čili Člověk, LCH 1982
Roztoky,  Tichý jelen, Richard 3, LCH 2009
Roztoky, Tichý jelen, Mariage aneb Dobře prodaná nevěsta, LCH 2008
Rumunsko, LŠU Constanza, Hurá na trh našich předků, LCH 1974
Rumunsko, MDK Kluž, Čtyři roční doby, LCH 1969
Semily, MLS SK ROH, O careviči Ivanovi, LCH 1987
Semily, Štokrdle ZUŠ, Africký příběh, LCH 2007
Semily, Teatro Hugo, Hugo, LCH 2008
Semily, Teatro Hugo, Hugo, LCH 2008
Slovensko, Púchov, D 121 DK ROH, Statočný koníček, LCH 1975
Slovinsko, Teatro Matita, Malé noční příběhy, LCH 2004
Smiřice,  LSc Družba, Křížem krážem, LCH  1964
Smiřice, LSc ZK Družba, Generálská operka, LCH 1961
Smiřice, LSc ZK Družba, Generálská operka, LCH 1961
Smiřice, Mládež. soubor LSc ZK Družba, Král Abeceda, LCH 1960
Sobotka, Recitační studio Šrámkova domu, Tatínku, ta se ti povedla, LCH 1993
Strakonice,  Radost DK ROH, Faust, LCH 1982
Strakonice, Radost LS JZK, Toman a lesní panna, LCH 1969
Sudoměřice u Bechyně, Tatrmani OB, A když je někdy všecko na draka, LCH 1987
Sudoměřice u Bechyně, Tatrmani OB, A když je někdy všecko na draka, LCH 1987
Sudoměřice u Bechyně, Tatrmani OB, O hadu a Šivarovi, LCH 1989
Sudoměřice u Bechyně, Tatrmani OB, Poslední Kašpárkova šance, LCH 1986
Sudoměřice u Bechyně, Tatrmani OB, Příběh, LCH 1983
Sudoměřice u Bechyně, Tatrmani, Zachraňte vojína Kuřátko, LCH 2000
Sudoměřice u Bechyně, Tatrmani, Zachraňte vojína Kuřátko, LCH 2000
Sudoměřice, LSD, Pět neděl v balónu, LCH 2006
Šumperk, Žabáci LS OŽU, Princezna Majdalenka, LCH 1968
Svitavy,  C, Trakař aneb Velké vynálezy, LCH 1991
Svitavy,  C-Malé divadlo JKP,  Káčátko aneb Rádi děláme dobrých skutků, LCH 1972
Svitavy, Bruncvíkové-Pidiženušky, Pidiženušky, LCH 2004
Svitavy, C , Tak trochu... , LCH 1992
Svitavy, C SK ROH, Moře, LCH 1989
Svitavy, C – Malé divadlo JKP – Dvanáct usmívajících se ježibab, LCH 1979
Svitavy, C – Malé divadlo JKP,  Ruka, LCH 1984
Svitavy, C – Malé divadlo JKP, Muzikantské pohádky, LCH 1980
Svitavy, C – Malé divadlo JKP, Obluda aneb Jak to bylo, když začalo pršet, LCH 1981
Svitavy, C – Malé divadlo JKP, Poklad v kapli, LCH 1971
Svitavy, C – Malé divadlo JKP, S drakem není legrace, LCH 1977
Svitavy, C – Malé divadlo JKP, S drakem není legrace, LCH 1977
Svitavy, C – Malé divadlo JKP, Šťastný princ, LCH 1980
Svitavy, C – Malé divadlo JKP, Zazděná slečna, LCH 1976
Svitavy, C – Malé divadlo JKP, Zazděná slečna, LCH 1976
Svitavy, C – Malé divadlo JKP, Zlatovláska, LCH 1983
Svitavy, C – Malé divadlo SKP, Pohoda, LCH 1985
Svitavy, C – Malé divadlo SKP, Pohoda, LCH 1985
Svitavy, C, Bláhové pohádky, LCH 1995
Svitavy, C, Bystrouška, liška, LCH 1998
Svitavy, C, Edward, LCH 1987
Svitavy, C, Edward, LCH 1987
Svitavy, C, Edward, LCH 1987
Svitavy, C, Fialový vítr, LCH 2007
Svitavy, C, Penzion Grillparzer, LCH 2001
Svitavy, C, Slon, LCH 2002
Svitavy, C, V páté knoflíkové dírce, LCH 1994
Svitavy, C-Malé divadlo JKP, Ostrov splněných přání, LCH 1973
Svitavy, C-Malé divadlo JKP, Ostrov splněných přání, LCH 1973
Svitavy, Cis JKP,  Věci, LCH 1983
Svitavy, Cukrnebudem OKS, Zahrada, LCH 1990
Svitavy, Divadlo C Sdruž. klubu odborů, Hamlet, LCH 1990
Svitavy, Divadlo C Sdruž. klubu odborů, Sen noci svatojánské, LCH 1990
Svitavy, Divadlo Trám, Portrét, LCH 2010
Svitavy, Malé divadlo JKP, Poklad baby Mračenice, LCH 1967
Svitavy, Tlupatlapa Dramatické školičky, Pastýřka, LCH 2003
Svitavy, Tlupatlapa, Potichu i naglass, LCH 2006
Svitavy, Tlupatlapa, Potichu i naglass, LCH 2006
Svitavy, Tlupatlapa, Potichu i naglass, LCH 2006
Těšov, LK ZDŠ, O sedmi trpaslících a ještě jednom navíc, LCH 1968
Těšov, Těšováček LS ZDŠ, O rychlé želvě, LCH 1970
Těšov, Těšováček ZDŠ, Byla jedna ves a v ní chytrý pes, LCH 1972
Třebíč,  Zdravíčko maňásková scéna JKP ROH, Šášolda a sluníčko, LCH 1983
Třeboň, LD Rudého koutku ONV, Jirka mezi broučky, LCH 1957
Třeboň, LS (RK ZV ROH ONV Jindřichův Hradec), Zapomenutý čert, LCH 1963
Třeboň, LS MěKS, Asagao, NP Loutkářská Chrudim 1987
Třeboň, MěKS, LS, Krysař, NP Loutkářská Chrudim 1988
Třeboň, Pekuf MěKS, Píseň o lásce a smrti korneta Kryštofa Rilkeho, LCH 1989
Třeboň, Pekuf, Čas pro muže jménem Gilgameš, LCH 1993
Turnov, Čmukaři, Kašpárek chodí pěšky, LCH 1999
Turnov, Čmukaři, Pletené pohádky, LCH 2000
Turnov, Čmukaři, Sedm trpaslíků a Sněhurka, LCH 1996
Turnov, Čmukaři, Za každým rohem jeskyňka, LCH 2009
Turnov, Čmukaři, Za každým rohem jeskyňka, LCH 2009
Turnov, Čmukaři, Zvyřátka za to nemůžou, LCH 2007
Turnov, Pampalin, Čtyřlístek pohádek, LCH 2006
Turnov, Přátelé Mojmíra Babáčka, Tanec živlů, LCH 2002
Týn nad Vltavou, LS Matěj Kopecký, Pan Johanes,  LCH 1951
Ústí nad Labem, Drápek, Hadráček, LCH 1968
Václavice, Jarka Holasová, Hrnečku vař!, LCH 2005
Vamberk, Zdobničan, Jak se Honza naučil bát, LCH 1996
Veselí nad Moravou, ZUŠ, Stínové divadlo pro Krásnou Lin, LCH 2007
Vietnam, Kim Dong Hanoj, Líný kocourek , LCH 1980
Vráž u Písku, Léčebný ústav A. Zápotockého, Zdravý nemocný, LCH 1954
Vsetín, Bublanina, Pohádkové hašteření, LCH 2005
Vsetín, Bublanina, Začarovaný les, LCH 2007
Žamberk , Medvědi, ZUŠ , Malý prales, LCH 1998
Žamberk, LDO ZUŠ, Sluníčko a dva kamarádi, CP Loutkářská Chrudim 1998
Žamberk, ZUŠ Poslední mravenec, Vojna s Turkem, LCH 2005
Žamberk, ZUŠ Poslední mravenec, Vojna s Turkem, LCH 2005
Žamberk, ZUŠ, Medvědi, prasátka a ti druzí, LCH 1994
Žatec, Jitřenka LS ZK ROH Komunálních služeb, Lízinka, LCH 1957
Žatec, LS ZK Okr. průmyslového kombinátu a Komunálních podniků, Dřevěný  vojáček a jeho přátelé, LCH 1956
Zruč u Plzně, LS Paseka OB, Budulínek III., LCH 1978


 
 

Související Alba

 
 

Související Výstavy

 
  Máte nějaké další informace k tomuto tématu?
Pokud se s námi chcete o ně podělit, zašlete nám je prosím prostřednictvím následujícího formuláře. Formulář slouží pro zasílání faktografických informací pracovníkům databáze. Prosíme, neposílejte vzkazy určené souborům či jednotlivým osobám, nebudou jim doručeny. Neposkytujeme jiné než zveřejněné kontaktní informace. Pokud chcete kontaktovat jednotlivé soubory či organizace, využijte prosím jejich webové stránky.
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Informace:
Obrana proti spamu: do této kolonky napiště slovo 'divadlo':